top of page

čt 06. 6.

|

Pelhřimov

ŽENSKÉ KRUHY

Bezpečný prostor pro všechny ženy jakéhokoliv věku, které se chtějí věnovat sobě sama - načerpat sílu, zbavit se stresu, zažít a dozvědět se něco nového a třeba navázat nová přátelství. Všechny činnosti v kruhu jsou dobrovolné a aktivita je dotovaná, takže pro vás zdarma. Těšíme se na vás!

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
ŽENSKÉ KRUHY
ŽENSKÉ KRUHY

Čas a místo

06. 6. 2024 16:00 – 17:30

Pelhřimov, Pražská 1947, 393 01 Pelhřimov, Česko

Hosté

O události

Čtvrtky 23.5., 6.6. a 20.6 

16:00 – 17:30 - další pokračování podle vzájmené dohody (v létě, nebo až v září....?)

Ženský kruh je bezpečný prostor pro setkávání žen jakéhokoli věku, kde se můžeme učit jedna od druhé, čerpat sílu.  Shromažďovaly jsme se tisíce let, ať už jsme sbíraly ovoce nebo draly peří v jedné světnici. V ženském kruhu jsme cítily moc a bezpečí. S nástupem touhy nás žen „být ve všem jako muži“ jsme na tuto moudrost zapomněly. Staly jsme se sice nezávislými a samostatnými, ale možná nám chybí místo, kde bychom mohly být samy sebou, chybí nám ženský kruh...

A co na kruzích vlastně děláme?

 Naše kruhy mají podobu sdílecí - kdy hovoříme o svých zkušenostech s daným tématem, vzdělávací – kde se dozvídáme informace k určitému tématu, ale i prožitkovou – kdy využíváme různé aktivity vybrané dle tématu setkání, např. relaxace, imaginace, mindfulness, tvoření, intuitivní malování, tanec, součástí setkání může být i malý rituál. 

Vše je absolutně dobrovolné.

Co vám ženský kruh, kromě podporující komunity, přinese? 

Uvolnění, zbavení se stresu, naladění se na své ženství, pochopení vašich emocí, nové pohledy na život, možná i nová přátelství a hlavně utvrzení, že v tom nejste sama 🙂

Takže pokud jste i vy právě teď v životní etapě, kdy cítíte, že byste potřebovala podporu dalších žen, sdílet svůj příběh, být slyšena a slyšet, pak nastal čas najít pradávné kouzlo síly a jemnosti ženských kruhů.

Kruhy vás provedou Markéta Křivánková a Denisa Kůrková.

Těšíme se na vás.

Sdílet událost

bottom of page