top of page

po 05. 2.

|

Pelhřimov

Moje Indie - cestovatelská beseda

Beseda o Indii s Marií Magdalenou, která než se ocitla jako komunitní pracovník v našem klubu strávila v této neuvěřitelné zemi v součtu něco přes rok, studovala indologii - hindštinu, učí jógu a studuje dějiny náboženství, takže si můžeme o Indii povídat z mnoha různých pohledů. VSTUP ZDARMA.

Přihlašování uzavřeno
Zobrazit další události
Moje Indie - cestovatelská beseda
Moje Indie - cestovatelská beseda

Čas a místo

05. 2. 2024 16:00 – 18:00

Pelhřimov, Pražská 1947, 393 01 Pelhřimov, Česko

Hosté

O události

Jak se stane, že se ocitnete v zemi, kam jste nikdy nechtěl/a?

Jaké je to studovat hindštinu?

Proč si dát v Indii pozor, co děláte levou rukou?

Proč moře na Andamanských ostrovech vypadá na fotkách lépe než v realitě?

Tak tyto otázky jste si pravděpodobně nikdy nepoložili. Pokud si však právě říkáte, že to byla chyba a bylo by vlastně  bezva na ně znát odpovědi, zveme vás na přednášku naší komunitní pracovnice Marie "Moje Indie".

Než se totiž Marie Magdalena stala komunitní pracovnicí v Recovery klubu, zažila mnohá dobrodružství. Velká část z nich byla spojena s Indií, která se jaksi neplánovaně stala její láskou na druhý pohled. Strávila tam během 5 cest v součtu něco přes rok. Přednáška spojuje neotřelé osobní zážitky s vratkým teoretickým přehledem nedostudovaná indoložky a aktuální studentky religionistiky. Povíme si o cestování, kultuře, zvyklostech, stolování, odívání, trochu i památkách a pokud vás zajímá téma jógy a Indie na vyžádání lze zabrouzdat i v těchto vodách.:-) Chcete-li se o zemi, která má ve státních turistických materiálech vcelku výstižné mnohoznačné přízvisko neuvěřitelná, dozvědět víc, přijďte na přednášku, která se v případě vašeho zájmu a chuti si povídat, může zvrhnout i v besedu.

Sdílet událost

bottom of page